top of page

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Servislerimiz
Mimari perspektifler
İç mekan veya  dış mekan için tasarladıklarınızı bizimle paylaşmanız yeterli. Biz  ise, tasarladığınız çalışmaları mümkün olduğunca  hızlı, ayrıntılı ve gerçeğe en yakın bir şekilde 3d perspektifler halinde size teslim etmekten büyük memnuniyet duyacağız.
Cephe tasarımı ve görselleştirmeleri
Bina cephelerinin tasarımını günün trendlerine en uygun şekilde tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı size, yine büyük bir özenle hazırladığımız 3d görsellerle sunuyoruz. Sizde yatırım sahiplerine ve müşterilerinize.
2D / 3D kat planları ve kuşbaşı görünüşler
Müşterilerinizin  mimari proje tasarımlarınızı yada projelerinizi çok daha hızlı anlayıp kavraması için gerekli olan  mimari plan  ve  kuşbakışı görünüşleri büyük bir titizlikle hazırlıyoruz. İsterseniz 2 boyutlu plan, isterseniz 3 boyutlu görünüşleri yalın anlaşılabilir şekilde size teslim ediyoruz.
Ürün tasarımlarınızın modellenmesi.
İster endüstriyel olsun ister sanatsal bir tasarım olsun tasarımınızı adeta fotoğraf stüdyosunda çekilmiş gibi yüksek kalitede, perspektifler şeklinde teslim edebileceğimiz gibi  istemeniz durumunda detaylı modellenmiş 3d model dosyasınıda kendi projelerinizde kullanılmak  üzere teslim edebiliriz.
Eskiz seviyesinde görsellerin hazırlanması
Bazen müşteriye çok detaylı ve tamamen bitirilmiş projeler teslim etmek yerine ilk etapta tasarımları sade, anlaşılabilir ve daha basit  şekilde sunmak hem vakit, hem bütçe açısından hemde yanlış anlaşılma gibi  durumların önüne geçilmesi açısından son derece faydalı ve avantajlı olabilir. Çok kısa sürelerde hazırlanan bu ön çalışmaların sizin için çok faydalı olacağına inanıyoruz.
Projelendirme aşamalarımız

Projelendirme aşamalarımız

Öncelikle sizinle hem tanışıyoruz hemde proje üzerinde konuşarak proje üzerinde ön bilgi ediniyoruz. Bu noktada sizin için projenizde önemli olan noktaları öğrenme fırsatı buluyoruz.
Daha sonra projeyi daha detaylı inceleyip  size  proje ile ilgili fiyat ve süre teklifimizi sunuyoruz.
Teklif onaylamanızdan ve ön ödemenin alınmasından hemen sonra çalışmaya başlıyoruz ilk etapta size kaba bir eskiz çalışması yollayarak kamera açılarının ve modellerinin doğruluğu üzerinde sizden onay alıyoruz.
Bu aşamada size daha detaylı  ön görüntü renderları yollanarak malzemelerin, ışıkların ve etraftaki şeylerin (ağaçlar , insanlar gökyüzü gibi) doğruluğu kontrol edilip onayınızı aldıktan sonra  diğer aşamaya geçiyoruz.
3d perspektiflerin bittiğine dair ön görüntüleri size yollanır.
Ödemenin yapılmasıyla birlikte yüksek kaliteli 3d perspektifler içeren web alanının linki size yollanarak proje size teslim edilmiş olunur. Böylece proje döngüsü kapanır.
Projelerinize siz veya yetki verdiğiniz kişiler (ajanslar, müşteriler v.b)  vereceğimiz web sayfası linkinden bir süre boyunca (en az 1 ay ) ulaşarak  imajların tekrar tekrar yüklenip farklı kişilere tekrar tekrar yollanmasından ortaya çıkacak vakit kaybından kurtulmuş olunur.
bottom of page